Gospoda Graniczna BOMBAJ Jakuszyce-Góry Izerskie Szklarska Poręba
 • 1
 • 2

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Gospoda Graniczna Bombaj
Jakuszyce 6
Tel/fax: 75 71 72 403
Tel. kom: 506 305 143Regulamin

REGULAMIN KORZYSTANIA Z OŚRODKA

Dyrekcja hotelu będzie Państwu bardzo wdzięczna za współpracę w przestrzeganiu niniejszego regulaminu, który ma służyć zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa pobytu wszystkich naszych Gości.

 1. Pokój w hotelu wynajmowany jest na doby.
 2. Doba hotelowa trwa od godziny 14.00 do godziny 11.00.
 3. Hotel uwzględnia życzenia przedłużenia pobytu w miarę posiadanych możliwości.
 4. Gość hotelowy nie może przekazywać pokoju innym osobom nawet w przypadku nie wykorzystania wniesionej uprzednio opłaty za pobyt.
 5. Odpowiedzialność hotelu z tytułu utraty lub uszkodzenia pieniędzy, papierów wartościowych, kosztowności albo przedmiotów mających wartość naukową lub artystyczną jest ograniczona, jeżeli przedmioty te nie zostaną oddane do depozytu w recepcji.
 6. Parking przy hotelu jest niestrzeżony, wolny od opłat. Hotel nie ponosi odpowiedzialności za zniszczenie lub kradzież samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa hotelu.
 7. Gość hotelowy ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych hotelu powstałe z jego winy lub z winy odwiedzających go osób.
 8. Gość powinien zawiadomić recepcję hotelową o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu.
 9. Osoby nie zameldowane w hotelu mogą przebywać w pokoju hotelowym od godziny 7.00 do godziny 22.00 po uprzednim uzgodnieniu z recepcją.
 10. W hotelu obowiązuje zachowanie ciszy od godziny 22.00 do godziny 7.00.
 11. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach grzałek, żelazek elektrycznych i innych podobnych urządzeń nie stanowiących wyposażenia pokoju hotelowego (z wyjątkiem maszynki do golenia oraz suszarki do włosów).
 12. Zobowiązujemy do przestrzegania przepisów p-poż.: Nie wrzucania zapałek i niedopałków do kosza na śmieci, nie przechowywać w pokojach hotelowych płynów łatwopalnych, nie wolno palić tytoniu w pokojach, w razie powstania pożaru natychmiast zawiadomić personel hotelu. Przed każdorazowym opuszczeniem pokoju należy sprawdzić czy zakręcone są krany, wygaszone światło, zamknięte okna oraz czy nie zaprószono ognia.
 13. Hotel może odmówić przyjęcia gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył regulamin hotelowy wyrządzając szkodę w mieniu hotelowym lub gości albo szkodę na osobie gości, pracowników hotelu albo innych osób przebywających w hotelu albo też w inny sposób zakłócił spokojny pobyt gości lub funkcjonowania hotelu.
 14. Sprzęt narciarski oraz wszelkiego rodzaju sprzęt sportowy przechowywany jest wyłącznie w pomieszczeniu do tego przeznaczonym, zwanym „narciarnią”. Klucz jest pobierany każdorazowo w bufecie.
 15. Jeśli hotel poniesie znaczne straty z powodu nie zrealizowanej rezerwacji, gość, który tej rezerwacji dokonał jest zobowiązany do uiszczenia rekompensaty w wysokości 50% ceny wynajmu tego pokoju.


Dyrekcja Hotelu Gospoda Graniczna- Bombaj 


Gospoda Graniczna Bombaj
Jakuszyce 6
Tel/fax: 75 71 72 403
Tel. kom: 506 305 143

gospodagraniczna@gmail.com

Copyright (c) InterPele Szklarska Poręba 2014